Театральний колектив «Добрий настрій» подарував глядачам щирість і творчість   

  • 169

Фото без описуЗимового недільного вечора на сцені заповненої зали  Дитячої школи мистецтв відбулася благодійна вистава-помішка в стилі танго «Демонічна жінка» за оповіданням Надії Теффі. У виставі поєдналися іронія й дотепність, музика і танець, минуле і сучасність. Оплесками глядачі вітали талановитих акторів та акторок: Валерія Ніхельмана, Володимира Зеленського, Світлану Шульгу, Руслану Черняк, Анатолія Склярова, Людмилу Куманаєву, Євгенію і Богдана Мовчун, Марину Зубець та дякували Ігорю Агієнку, Адаму Кожану. 

Славутицький аматорський театральний колектив був заснований у 1989 році  при відділі культури, національностей та релігій Славутицької міської ради.

Незмінна художня керівниця театру Тетяна Бакри-Ніхельман зуміла згуртувати колектив, створити атмосферу відвертості,  доброзичливості, творчості та натхнення. У 2018 році колектив підтвердив звання «народний», а у  2023 році отримав першу премію на ІІ Міжнародному конкурсі мистецтв «Star Market».

Чимало заходів театральний колектив проводить разом із Центром німецької культури «Хоффнунг». Театр має своє приміщення у Загальноміському бібліотечно-інформаційному центрі, що стало місцем репетицій та реалізації творчих планів.   

Справді, наше місто багате на творчі колективи і таланти. Про які ми обов’язково будемо розповідати. 

Славутич тримає культурний фронт, донатить для ЗСУ, волонтерить і робить все для наближення нашої перемоги. До речі, зібрані кошти актори театру направили на потреби Збройних сил України.