Розпочинається активна фаза реконструкції системи теплопостачання Чернігівського кварталу м.Славутич

  • 114

Фото без опису

 

 

Впровадження енергоефективних рішень в системі теплопостачання житлових будинків розпочалося в Славутичі з Чернігівського кварталу в рамках грантового проєкту «Відновлення об’єктів теплопостачання у місті Славутич Київської області», що фінансується Європейським Союзом та реалізується за підтримки НЕФКО, що виступає програмним менеджером програми Європейського Союзу.

Наразі будівельна компанія входить в активну фазу виконання робіт, щоб в новому опалювального періоду мешканці мали змогу користуватись новою системою постачання тепла до їх будинків.

Реконструкція системи теплопостачання передбачає встановлення сучасних індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміну теплових мереж, оновлення обладнання тощо.

Результатом реалізації проєкту стане нова система теплопостачання, зменшення втрат тепла та підвищення енергоефективності житлових будинків.

Попереду — кілька місяців активних робіт. У цей період можливі тимчасові обмеження пішохідного та автомобільного руху на певних ділянках, шум та інші побутові незручності. Міська влада просить мешканців Чернігівського кварталу поставитися до тимчасових незручностей з розумінням.

Слідкуйте за офіційними повідомленнями Славутицької міської ради, де публікуватиметься інформація щодо перебігу робіт та тимчасових змін в організації дорожнього руху.


@NefcoinUkraine
@EuropeanUnioninUkraine