Славутич: сторінки історії у фото. Перші 10 років.

Історія Славутича розпочалася після аварії на Чорнобильській АЕС. У жовтні 1986 року було прийнято рішення про будівництво нового міста. Генеральним проєктувальником виступив інститут «КиївЗНДІЕП», а головним архітектором став Федір Боровик.
Місто почалося з залізничної платформи «Нерафа», серед соснового лісу. Перед архітекторами та будівельниками стояло завдання створити сучасне місто, яке поєднувалося із природою та комфортними умовами для життя людей.
Славутич будували вісім республік колишнього Радянського Союзу, які створювали свій квартал з національними традиціями та власним баченням міського простору, тому місто стало своєрідним музеєм архітектури під відкритим небом.
Разом із будівництвом формувалася і громада. До нового міста з'їхалися люди 49 національностей з різних куточків, які творили нове українське місто.
Славутич народжений у складні
90-ті роки довів, що може будуватися, розвиватися і рухатися вперед
Більше фото можна побачити на офіційній сторінці в фейсбук за посиланням



