Дня міста Славутича. Сторінки історії у фото. 20 років

Упродовж 1996–2006 років Славутич продовжував активно розбудовуватися та розвиватися. У цей період введено в експлуатацію Палац дітей та молоді, басейн «Лазурний», школу №4, Дитячу школу мистецтв, спортивний комплекс «Олімпієць».
Започатковано традиційний пробіг пам’яті Героїв Чорнобиля. Традиційним стає Міжнародний фестиваль «Золота осінь Славутича».
Для підтримки економічного розвитку було створено Агентство регіонального розвитку та Спеціальну економічну зону «Славутич», що дало поштовх до відкриття нових підприємств.
15 грудня 2000 року стало знаковою датою в історії міста – було остаточно зупинено третій енергоблок Чорнобильської АЕС. Це стало серйозним викликом для Славутича та його мешканців.
У 2001 році створено підприємство «Атомремонтсервіс». Розпочали роботу Соціально-психологічний центр, Бібліотечно-інформаційний центр та Навчальний центр з перепідготовки персоналу Чорнобильської АЕС.
У 2003 році завершилося переселення мешканців селища Лісне до Славутича.
У цей період активізувалося й громадське життя міста. Розпочали свою діяльність Молодіжна рада «Майбутнє Славутича» та Громадська рада з розвитку міста.
Більше фото можна побачити на офіційній сторінці в фейсбук за посиланням



