До Дня міста Славутича. Сторінки історії.

Упродовж 2016-2026 років у Славутичі реалізовано низку важливих проєктів, спрямованих на підвищення комфорту життя громади.
Встановлено головний годинник міста, затверджено бренд Славутича, створено Офіс підтримки громадських ініціатив. Відкрито Центр надання адміністративних послуг та засновано енергетичний кооператив «Сонячне місто».
На конференції Європейського Союзу «Муніципалітети за стале зростання» Славутич отримав три сертифікати за успішне виконання Плану дій сталого енергетичного розвитку.
Під час пандемії COVID-19 у міській лікарні працювало відділення медико-соціальної допомоги.
Ралізовано проєкт «Славутич – Мала культурна столиця України». Розпочато проведення фестивалю Golden Fest.
Збудовано спортивний майданчик біля школи №4, завершено реконструкцію Бізнес-парку, міського парку, басейну «Дельфін», школи №2, спортивного комплексу «Олімпієць» Вільнюського садочку та ФОК «Богатир».
Мирний розвиток міста було перервано повномасштабним вторгненням росії. 24 лютого 2022 року окуповано Чорнобильську АЕС, а Славутич опинився в оточенні. З 9 по 14 березня місто залишалося без електропостачання. 26 березня на Центральній площі відбулася масова акція спротиву окупантам.
Відбулася прем'єра документального фільму «Славутич –це Україна». У закладах освіти облаштовано укриття. Встановлено нову систему оповіщення населення.
Азовська фабрика-кухня релокувала своє виробництво до Славутича. Проведено реконструкцію житла для внутрішньо переміщених осіб.
У місті відбулася перша в Україні Громадська асамблея. ТОВ «Індустріальне миюче обладнання» розпочало випуск продукції. Стартувала реалізація проєкту «Рух без бар'єрів».
П'ятий рік війни став для громади часом нових викликів, тривог і втрат. Славутич продовжує жити, працювати,вшановувати пам'ять Героїв. Попри всі випробування місто зберігає стійкість, єдність та впевнено дивиться у майбутнє.
Більше фото можна побачити на офіційній сторінці в фейсбук за посиланням



