Рішенням Славутицької міської ради від 06.05.2022 № 619-12-VIII                                                             зупинено реалізацію програми.

 

 

На численні звернення активних громадян щодо повторення заходу «Благоустрій мого двору» і в цьому році, рішенням  Славутицької міської ради  від 26.04.2021 №186-4-VШ затверджено новий Порядок реалізації заходу з благоустрою внутрішньоквартальних територій міста «Благоустрій мого двору» за ініціативою мешканців.

Отже, в 2021 році заяви від уповноважених осіб або ініціативних груп багатоквартирних будинків, котеджів (групи будинків, кварталу, кварталів) на реалізацію заходів з благоустрою подаються до Виконавчого комітету Славутицької міської ради до 30 вересня на суму коштів, із розрахунку 50 гривень на 1 особу, зареєстровану в будинку, станом на 1 січня поточного року. До заяви додається протокол засідання уповноважених осіб з визначення заходів з благоустрою.

У разі відсутності уповноважених осіб, до заяви додаються протокол загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку, або підписні листи. Для підтвердження факту обговорення проєкту зі співвласниками багатоквартирного будинку можливо надати підтвердження проведеного опитування засобами електронного зв’язку (сучасними формами комунікації).

Для спрощення процедури погодження заходу мешканцями, підписні листи (інші форми опитування) засвідчуються одним представником від 1 квартири, за умови, що зібрано не менше як 51% від кількості квартир у будинку (кварталі,  кварталів).

Допускається більший кошторис на реалізацію заходів, за умови співфінансування, або виконання частини робіт (придбання матеріалів) самими мешканцями (за кошт мешканців), про що вказується у заяві, за умови погодження зі співвласниками будинку суми та джерел спів фінансування, інформація про що міститься у підписних листах (протоколі зборів співвласників).

Комісія, утворена відповідним розпорядженням міського голови, розглядає подані заяви протягом жовтня-грудня поточного року та надає висновок щодо фінансування заходів з Програми благоустрою міста Славутича на наступний рік.​

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (04579) 30011*150