Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Правила використання візуального стилю бренду

«Славутич – місто нових ідей»

1. Правила використання візуального стилю бренду «Славутич – місто нових ідей» (далі – Правила) передбачають організаційні і фінансові основи використання візуального стилю бренду «Славутич – місто нових ідей» (далі – бренд) на офіційній і промоційній продукції міста Славутича, стилістику продукції (бренд-бук), що виготовляється на замовлення або за підтримкою виконавчого комітету Славутицької міської ради.

2. Правила розроблені відповідно до Конституції України, Законів України «Про  інформацію»,  «Про  місцеве   самоврядування  в   Україні»,  «Про рекламу», «Про туризм».

3. Правила поширюють свою дію на Славутицьку міську раду та її виконавчі органи, комунальні підприємства, установи, організації, органи самоорганізації населення, фізичних та юридичних осіб щодо оформлення та використання бренду.

4. У цих Правилах поняття вживаються у такому значенні:

Бренд-бук міста Славутича – це детальна інструкція з використання всіх розроблених елементів бренду (логотип, фірмовий шрифт, фірмовий колір тощо), що при правильному використанні значно підвищує імідж міста.

Офіційна продукція міста Славутича – продукція, що виготовляється фізичними, юридичними особами, органами самоорганізації населення на замовлення та за погодженням з виконавчим органами Славутицької міської ради.

Промоційна продукція міста Славутича – продукція, що виготовляється фізичними та юридичними особами, органами самоорганізації населення за погодженням з виконавчими органами Славутицької міської ради чи за їхньою підтримкою.

5. Метою Правил є формування позитивного сприйняття міста Славутича серед містян, громадян України та іноземних громадян завдяки уніфікації візуалізованих офіційних та промоційних матеріалів, вироблення єдиного іміджу міста Славутича для представлення в Україні та за кордоном.

6. Основними завданнями Правил є:

Визначення порядку використання бренду міста Славутича.

Визначення стилістики оформлення офіційної продукції виконавчого комітету Славутицької міської ради та порядку її використання.

Визначення      стилістики    оформлення   промоційної   продукції   містаСлавутича.

7. Брендом міста Славутича є знак для товарів та послуг, що складається з стилізованого зелено-срібного  зображення  долоні   (чаші)   в   оточенні будинків, що доповнена написом «Славутич – місто нових ідей».

8. Використання бренду передбачено на продукції, що виготовляється фізичними та юридичними особами, органами самоорганізації населення за погодженням з Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради на замовлення чи за сприяння виконавчого комітету Славутицької міської ради або за його дорученням.

9.Отримати бренд міста Славутича можна безкоштовно в електронній формі у Комунальному підприємстві «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

10.Використання бренду міста Славутича на продукції передбачено за умови погодження макета продукції з Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

11.Погодження використання бренду здійснює заступник директора з питань регіонального розвитку Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

12.Макет продукції, що подається до друку, надсилається електронною поштою для погодження до департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

13.Після погодження в одноденний термін електронного макета продукції, що подається до друку до департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, необхідно подати один друкований зразок продукції з використанням бренду міста Славутича.

14.В одноденний термін макет затверджує заступник директора з питань регіонального розвитку Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та віддає заявнику для друку.

15.Розміщення бренду міста Славутича на візуальних матеріалах, стилістика оформлення офіційної та промоційної продукції міста Славутича здійснюється згідно з бренд-буком міста Славутича.

16.Бренд-бук міста Славутича є обов’язковим до використання на продукції, що виготовляється фізичними та юридичними особами, органами самоорганізації населення, за підтримкою виконавчого комітету Славутицької міської ради чи на його замовлення.

17.Отримати бренд-бук міста Славутича можна на офіційному сайті виконавчого комітету Славутицької міської ради або Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

18.Використання бренд-буку міста Славутича органами самоорганізації населення, фізичними та юридичними особами є безкоштовним й можливе лише за умови, що продукція, у якій передбачено використання стилістики бренд-буку міста Славутича, відображає події, які відбуваються за підтримкою виконавчого комітету Славутицької міської ради.

https://rada.info/upload/users_files/26425731/d02260acf5858a4dbdc49923eaa27ef4.pdf

Slavutych Brand maket COLOR

Гід державних послуг. Банер