ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ТАРИФОУТВОРЕННЯ, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Начальник: Сосніна Оксана Василівна

Каб.: 422

Тел.: (04579) 3 00 11*152

Е-mail: taryfy@slav.gov.ua

Сторінка у Facebook


Основні завдання відділу:

  1. Забезпечення в межах своїх повноважень додержання вимог нормативно-правових актів з питань житлово-комунального господарства.
  2. Організація виконання державних, регіональних та місцевих програм, програм розвитку житлово-комунального господарства, а також подання пропозицій щодо поліпшення житлово-комунального обслуговування населення.
  3. Реалізація державної цінової та тарифної політики у сфері господарської діяльності, політики реформування житлово-комунального господарства та впровадження заходів енергоефективності, сприяння комплексному економічному та соціальному розвитку міста.
  4. Реалізація державної політики у сфері житлово-комунального господарства (у тому числі у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання, енергоефективності та енергозбереження, поводження з побутовими відходами, управління житлом).
  5. Вдосконалення системи надання житлово-комунальних послуг та правового регулювання господарських і адміністративних відносин.
  6. Сприяння розвитку та модернізації житлово-комунального господарства міста, впровадженню енергоефективних заходів.
  7. Координація, в межах повноважень, діяльності комунальних підприємств, установ і організацій та контроль за своєчасним та належним виконанням доручень міського голови та його профільного заступника.
Гід державних послуг. Банер