Вибачте! Триває оновлення інформації!
 
1. Закон України "Про житлово-комунальні послуги" регулює відносини, що виникають в процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням
 
2. Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням
 
3. Закон України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об'єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов'язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку​. 
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням
 
4. Закон України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" визначає правові засади державного регулювання у сфері комунальних послуг.
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням
 

5. Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги" затверджено:  

Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води;

Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
 

6.  Порядок формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затверджений Кабінетом Міністрів України 26.07.2006 № 1010,  визначає механізм формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

З текстом Порядку можна ознайомитись за посиланням
 
7. Закон України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" визначає особливості доступу споживачів до інформації про встановлення цін/тарифів, заходи з енергозбереження, формування та виконання інвестиційних програм у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення.​
З текстом Закону можна ознайомитись за посиланням
 

Реалізація Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення"

  • Переглядів: 150

Органи місцевого самоврядування, до повноважень яких віднесено встановлення цін/тарифів у сферах теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення, забезпечують доступ споживачів до видів інформації, зазначених у пунктах 1, 2, 6-8, 12, 14 частини першої статті 1 Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення"