Органи місцевого самоврядування, до повноважень яких віднесено встановлення цін/тарифів у сферах теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення, забезпечують доступ споживачів до видів інформації, зазначених у пунктах 1, 2, 6-8, 12, 14 частини першої статті 1 Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення"

 

1. Права споживачів, місце та порядок одержання інформації споживачами:

Права та обов’язки споживачів житлово-комунальних послуг: стаття 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

Захист прав споживачів житлово-комунальних послуг здійснюється уповноваженим центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.

Надавач послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у м. Славутич – КП «Славутич-Водоканал»

Надавач послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у м. Славутич – КП «УЖКГ»


2. Ціни/тарифи, їхні складові для всіх категорій споживачів, зміну цін/тарифів; прогнози зміни цін/тарифів та обґрунтування необхідності таких змін відповідно до заяви суб’єкта господарювання, що надається для встановлення тарифів на товари, послуги

Діючі тарифи в м. Славутичі

Складові тарифів для всіх категорій споживачів:

Структура тарифів (теплова енергія)

Структура тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

 

Інформація щодо намірів зміни цін/тарифів


3. Якісні характеристики товарів, послуг:


4. Порядок надання і нарахування субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також пільг окремим категоріям громадян

посилання


5. Заходи з енергозбереження,

Державні цільові та інші програми енергозбереження