ЮРИДИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Заступник начальника: Шейко Юрій Миколайович

Каб.: 311

Тел.: (04579) 30011*151

Е-mail: Pravo@slav.gov.ua


 

Основні завдання структурного підрозділу:

1. Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне виконання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, Київської обласної ради, Київської облдержадміністрації, міської ради, виконавчого комітету, міського голови та представлення інтересів в судах.

2. Організація і здійснення кадрової роботи, в основу якої покладена  реалізація єдиної державної політики з питань служби в органах місцевого самоврядування.

3. Підготовка інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань застосування законодавства.

4. Правовий супровід структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету комунальних підприємств, установ та організацій Славутицької міської ради щодо дотримання ними конституції України, законів України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації, рішень Славутицької міської ради та виконавчого комітету Славутицької міської ради  (далі - документи), контроль за станом роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, а також аналіз причин порушення строків виконання документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.

5. Підготовка проєктів рішень Славутицької міської ради, виконавчого комітету та розпоряджень (доручень) міського голови з питань, що належать до компетенції управління.

Гід державних послуг. Банер