УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА

Начальник:                                                        

Кабінет: 418

Тел.: +380 4579 3 00 11*191

Е-mail: ekonomika@slav.gov.ua

Сторінка у Facebook


Основні завдання структурного підрозділу:

1. Сприяння ефективному проведенню економічних реформ, забезпеченню раціонального використання виробничо-технічного і наукового потенціалу міста, його природних, трудових і фінансових ресурсів та стратегічному плануванню економічного розвитку міста.

2. Здійснення аналізу та контролю за виконанням показників економічного та соціального розвитку міста.

3. Підготовка проекту програми соціально-економічного розвитку міста на поточний рік, проект програми розвитку малого підприємництва, подає їх на затвердження міської ради та інших програм в разі необхідності; подає звіт про хід і результати виконання зазначених програм.

4. Участь у розробці та реалізації заходів, спрямованих на створення сприятливого інвестиційного клімату в м. Славутичі.

5. Забезпечення, в межах своїх повноважень, захист економічних прав і законних інтересів суб’єктів господарювання м.Славутича, суб’єктів інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності міста, надання їм консультаційної та методичної допомоги та здійснення аналізу показників зовнішньоекономічної діяльності.

6. Здійснення аналізу роботи промислових підприємств, підприємств транспорту та зв'язку.

7. Участь в організації проведення методичних і науково-практичних семінарів, конференцій, інших заходів з обміну досвідом у сфері економіки (співпраця закладів виробництва, інституцій, що підтримують мале і середнє підприємництво, спільна участь у проектах Європейської комісії), діяльності благодійних та соціальних організацій.

Гід державних послуг. Банер