1. Закон України "Про житлово-комунальні послуги" регулює відносини, що виникають в процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.
З текстом Закону можна ознайомитися за посиланням
 
2. Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.
З текстом Закону можна ознайомитися за посиланням
 
3. Закон України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" визначає правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об'єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов'язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку​. 
З текстом Закону можна ознайомитися за посиланням
 
4. Закон України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" визначає правові засади державного регулювання у сфері комунальних послуг.
З текстом Закону можна ознайомитися за посиланням
 

5. Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги" затверджено:  

Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води;

Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
 

6.  Порядок формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затверджений Кабінетом Міністрів України 26.07.2006 № 1010,  визначає механізм формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

З текстом Порядку можна ознайомитися за посиланням
 
 

7. Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідностізатверджений Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130,  визначає механізм інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії) з обґрунтуванням такої необхідності виконавцями комунальних послуг, тарифи для яких встановлюються органами місцевого самоврядування

           З текстом Порядку можна ознайомитися за посиланням

 


8. Закон України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення" визначає особливості доступу споживачів до інформації про встановлення цін/тарифів, заходи з енергозбереження, формування та виконання інвестиційних програм у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення.​
З текстом Закону можна ознайомитися за посиланням

 

9. Плановий графік виконання робіт зі збирання та перевезення побутових відходів

посилання Рішення ВК СМР від 03.09.2021 № 375 "Про погодження планового графіку виконання робіт зі збирання та перевезення побутових відходів ПП "Еко Транс Слав"

 

Гід державних послуг. Банер