НАСИЛЬСТВО – ЦЕ ЗЛОЧИН
 

Виконавчим комітетом Славутицької міської ради прийнято рішення «Про затвердження заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019 -  2021 роки» № 252, яким визначені відповідальні особи  за проведення роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, а саме:

 

1. Заступника міського голови Линкевича Олександра Бернатовича координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території міста Славутича. (тел. 30011*142)

2. Службу у справах дітей та сім’ї  виконавчого комітету Славутицької міської ради  відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства над дітьми та за участю дітей. (тел. 30011*192, 193)

 

3. Комунальний заклад ««Славутицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Славутицької міської ради відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками. (тел. 04579-30180)

 

Служба у справах дітей та сім’ї

виконавчого комітету Славутицької міської ради

                       

Гід державних послуг. Банер