З 1 листопада змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

З 1 листопада змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

  • Переглядів: 29

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Комунікаційна кампанія МОЗ «Бережи себе»

Комунікаційна кампанія МОЗ «Бережи себе»

  • Переглядів: 17

У межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе». Її мета – викликати в українців бажання берегти себе та піклуватись про свій організм завжди, а особливо в час війни.

#ЗдоровішіРазом: Безоплатні ліки для людей із діабетом

#ЗдоровішіРазом: Безоплатні ліки для людей із діабетом

  • Переглядів: 11

Своєчасне діагностування та контроль діабету дозволяють попередити розвиток тяжких ускладнень. Люди з діабетом повинні дотримуватися здорового харчування, підтримувати вагу в нормі та бути фізично активними. Крім того, їм необхідно приймати ліки, навіть якщо вони почуваються добре.

Державна міграційна служба України інформує про зміни щодо внесення інформації до закордонного паспорту

  • Переглядів: 46

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 р. № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон».

Подорожчає термінове виготовлення біометричних документів

  • Переглядів: 67

 Проект постанови про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2016 р. №770 «Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції», якою планувалося збільшення вартості адміністративних послуг з 01 жовтня 20022 року, було внесено на розгляд Кабінету Міністрів України. Інформамія щодо набрання чинності зазначеної постанови відсутня. Про збільшення вартості адміністративних послуг буде повідомлено після набрання чинності постанови.