МІСЬКІ ВІДЗНАКИ
 

Славутицької міською радою затверджені відзнаки громадян за особисті заслуги.

 

Відзнака "За особистий внесок в розвиток міста"

Фото без опису

Відзнака "За особистий внесок в розвиток міста" є відзнакою міського голови для заохочення громадян за особисті заслуги в будівництві, вирішенні соціальних проблем, розвитку економіки міста, освіті, культурі, мистецтві, охороні здоров'я, гуманітарну та громадську діяльність.

Нагородження відзнакою "За особистий внесок в розвиток міста" проводиться за рішенням міської рад і приймається не менш як двома третинами голосів депутатів міської ради, присутніх на сесії. Пропозиції про відзначення можуть вноситись виконавчими органами, керівниками підприємств, установ, організацій, творчими колективами, об'єднаннями громадян, окремими громадянами.

Вручення відзнаки проводиться в обстановці урочистості та широкої гласності. Відзнаку як правило, вручає міський голова.

Нагородженому відзнакою "За особистий внесок в розвиток міста" вручається комплект атрибутів відзнаки:

  • ​​​​медаль на стрічці малинового та жовто-золотистого кольорів, мініатюра медалі;

  • стрічка малинового та жовто-золотистого кольорів з написом "За особистий внесок в розвиток міста";

  • посвідчення про нагородження відзнакою "За особистий внесок в розвиток міста".

Опис відзнаки "За особистий внесок в розвиток міста":

На лицьовому боці - в верхній частині восьмикутна зірка. Посередині напис "За особистий внесок в розвиток міста". На зворотньому боці - стилізоване зображення залізничного вокзалу та будівництва, знизу напис "Славутич". Знак медалі виготовляється з такого ж матеріалу, як і медаль. На лицьовому боці знаку медалі, посередині, розташований герб міста, по колу напис "За особистий внесок в розвиток міста", знизу напис м.Славутич.

Облік нагороджених здійснює загальний відділ виконкому.

Положення про відзнаку "За особистий внесок в розвиток міста" прийняте на сесії міської ради N181-27-ХХІІ від 11.08.2000.

 

Відзнака "Почесний громадянин міста"

Фото без опису

Звання "Почесний громадянин міста" (далі "Почесний громадянин міста") є відзнакою міського голови для заохочення громадян за видатні особисті заслуги в будівництві, вирішенні соціальних проблем, розвитку економіки міста, освіті, культурі, мистецтві, охороні здоров'я, гуманітарну та громадську діяльність.

Нагородження відзнакою "Почесний громадянин міста" проводиться за рішенням міської ради і приймається не менш як двома третинами голосів депутатів міської ради, присутніх на сесії. Клопотання про нагородження відзнакою "Почесний громадянин міста" порушується перед радою, виконавчим комітетом. Пропозиції про відзначення можуть вноситись виконавчими органами, керівниками підприємств, установ, організацій, творчими колективами, об"єднаннями громадян, окремими громадянами.

Вручення відзнаки "Почесний громадянин міста" проводиться в обстановці урочистості та широкої гласності. Відзнаку "Почесний громадянин міста" як правило, вручає міський голова.

Нагородженому відзнакою "Почесний громадянин міста" вручається комплект атрибутів відзнаки:

  • медаль на стрічці малинового та жовто-золотистого кольорів, мініатюра медалі;

  • стрічка малинового та жовто-золотистого кольорів з написом "За особистий внесок в розвиток міста";

  • посвідчення про нагородження відзнакою "Почесний громадянин міста".

Опис відзнаки "Почесний громадянин міста":

На лицьовому боці - розташований герб міста по боках якого розміщено стилізоване зображення листа каштану, знизу напис "Славутич". На зворотному боці - в верхній частині восьмикутна зірка. Посередині напис "Почесний громадянин міста". Знизу - лаврова гілка.

Знак медалі виготовляється з такого ж матеріалу, як і медаль. На лицьовому боці знаку медалі, посередині, розташований герб міста, по колу напис "Почесний громадянин міста", знизу напис м. Славутич.

Облік нагороджених здійснює загальний відділ виконкому.

Положення про відзнаку "Почесний громадянин міста" прийняте на сесії міської ради N180-27-ХХІІІ від 11.08.2000.​​