ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ У СЛАВУТИЧІ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ У СЛАВУТИЧІ

  • Переглядів: 127

Інформує Славутицький відділ Вишгородської філії  Київського обласного центру зайнятості. У різних підприємствах і організаціях Славутича відкриті такі вакансії:

Вакансія бухгалтера

Вакансія бухгалтера

  • Переглядів: 150

Молодіжний простір м. Славутич шукає Бухгалтера/ку для роботи у ГО «МолодьСлавЮа», реалізуючи Грантовий Міжнародний проєкт «Славутич - трендсеттери молодіжної політики» в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID та виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.

Вакансія проєктного менеджера

Вакансія проєктного менеджера

  • Переглядів: 356

Молодіжний простір м. Славутич за підтримки ГО “МОЛОДЬ.СЛАВ.ЮА” шукає досвідченого, креативного та організованого проєктного менеджера для реалізації в Молодіжному просторі м. Славутич Грантової Програми «Мріємо та діємо» - 5річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.

ОГОЛОШЕННЯ про відкриту вакансію посадової особи місцевого самоврядування  виконавчого комітету Славутицької міської ради  Вишгородського району Київської області

ОГОЛОШЕННЯ про відкриту вакансію посадової особи місцевого самоврядування виконавчого комітету Славутицької міської ради  Вишгородського району Київської області

  • Переглядів: 413

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в виконавчому комітеті Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області оголошено добір на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в період дії воєнного стану:

Гід державних послуг. Банер