ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

 • 502

СЛАВУТИЦЬКИЙ ВІДДІЛ ВИШГОРОДСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Начальник відділу: Надточій Валентина Василівна

Адреса: проспект Незалежності, 9                                       

Тел.: 095-216-10-25                  

Ел. пошта: slavutich@koblcz.gov.ua 

Графік роботи

Понеділок – Четвер з 8-30 до 17-30

П'ятниця з 8-30 до 16-15

Субота, Неділя – вихідні Послуги для населення:

 • пошук підходящої роботи,
 • професійне навчання для безробітних,
 • залучення до тимчасової зайнятості,
 • профорієнтаційні послуги,
 • групові та масові заходи,
 • електронні сервіси.


Послуги для роботодавців:

 • підбір персоналу,
 • організація громадських та інших робіт тимчасового характеру,
 • організація професійного навчання під замовлення роботодавців,
 • проведення профвідбору на замовлення роботодавця,
 • організація масових заходів за участю роботодавців,
 • електронні сервіси.


Ваучер на навчання за сприяння державної служби зайнятості

Ваучер – це документ, що видається одноразово та дає особі право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Право на отримання ваучера надається особам, які мають професійно-технічну або вищу освіту та не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні.

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму. На  01.01.2023 року ця сума становить 26 840 грн.

Оплата ваучера здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття виходячи з його фінансових можливостей. У разі коли вартість навчання в закладі освіти перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.


Хто може отримати ваучер:

 • особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;
 • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України або Державної кримінально-виконавчої служби України при звільнені за певних умов;
 • особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, до досягнення ними пенсійного віку;
 • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
 • особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи;
 • особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;
 • особи, які у період дії воєнного стану в Україні або окремих її територіях отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення воєнних (бойових) дій.

 

Перелік професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер дивіться тут: https://is.gd/qjIfuw

 

Рішення про видачу ваучера приймається центром зайнятості не пізніше ніж на восьмий робочий день з дня подання вищезазначених документів. Центр зайнятості інформує особу про прийняте рішення щодо видачі ваучера протягом трьох робочих дня з дня його прийняття.

Для отримання ваучера необхідно звернутися до центру зайнятості протягом п’яти робочих днів з дня надходження відповідного повідомлення.

Договір про навчання укладається між навчальним закладом та особою упродовж 90 днів після видачі ваучера. Своєю чергою,  навчальний заклад інформує центр зайнятості про виконання особою умов договору про навчання, зокрема, відвідування занять і виконання навчальної програми.

 

Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо за допомогою

телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Найактуальніша інформація на наших:

Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ:  https://kir.dcz.gov.ua/.

 


29 січня 2023 року за участі прийомних батьків відбулася робоча зустріч представників Славутицького відділу Вишгородської філії КОЦЗ (міського центру зайнятості), служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Славутицької міської ради та комунального закладу «Славутицький міський центр соціальних служб».

Предметом обговорення було продовження взаємодії та співпраці зазначених установ задля вирішення питань соціального захисту дітей та молоді м. Славутича, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, орієнтація на здобуття актуальних на ринку праці професій та сприяння їх зайнятості.

Відповідальні фахівці поінформували присутніх про проведення соціальної роботи в прийомних сім’ях, у сім’ях опікунів та піклувальників; про орієнтування славутичан на створення та підтримку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учасники заходу дізналися багато корисної інформації про послуги та електронні сервіси Державної служби зайнятості (ДСЗУ) для дітей та молоді: про ринок праці та можливості працевлаштування дітей та молоді; про надання професійних та профорієнтаційних консультацій, можливість професійного навчання в закладах ДСЗУ, про активні програми сприяння зайнятості безробітної молоді.

Докладну інформацію про послуги Державної служби зайнятості можна дізнатися при відвідуванні міського центру зайнятості за адресою: м. Славутич, пр. Незалежності, 9 або за допомогою електронних ресурсів на порталі https://www.dcz.gov.ua

Сторінка Славутицького відділу ВФ КОЦЗ у соціальній мережі фейсбук: https://www.facebook.com/slavutich.mcz

Запрошуємо до співпраці!


План-графік проведення он-лайн консультування особам та суб’єктам господарювання, що планують започаткувати власний бізнес та/або розширити вже існуючий на базі Центрів розвитку підприємництва Київського обласного центру зайнятості на лютий 2024 року (відкорегований)

Філії та структурні підрозділи КОЦЗ

Дата

Посилання

Бориспільська філія КОЦЗ

02 лютого 2024 року

10.00

https://us04web.zoom.us/j/71834881994?pwd=vlEbserb83zM3wEZEpwTuK4Nz564MH.1

Ідентифікатор конференції:

718 3488 1994

Код доступу: RhkBm9

Переяславське управління Бориспільської філії КОЦЗ

09 лютого 2024 року

10.00

https://us04web.zoom.us/j/71834881994?pwd=vlEbserb83zM3wEZEpwTuK4Nz564MH.1

Ідентифікатор конференції:

718 3488 1994

Код доступу: RhkBm9

Бучанська філія КОЦЗ

16 лютого 2024 року

10.00

https://us04web.zoom.us/j/71834881994?pwd=vlEbserb83zM3wEZEpwTuK4Nz564MH.1

Ідентифікатор конференції:

718 3488 1994

Код доступу: RhkBm9

Білоцерківська філія КОЦЗ

23 лютого 2024 року

10.00

https://us04web.zoom.us/j/71834881994?pwd=vlEbserb83zM3wEZEpwTuK4Nz564MH.1

Ідентифікатор конференції:

718 3488 1994

Код доступу: RhkBm9

 


            

Інші статті

Всі статті