Славутичу допомагають програми Європейського Союзу

  • 317

Програма U-LEAD з Європою, у відповідь на нагальні потреби громад, спричинені вторгненням росії в Україну, надає широку допомогу українським громадам. ULEAD з Європою фінансується спільно з Європейським Союзом та його державами-членами: Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування.

Славутич, що має багаторічний досвід  співпраці з європейськими програмами у реалізації різних  проєктів, в тому числі з енергоефективності, не залишився поза увагою наших партнерів: Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ), U-LEAD з Європою. До Славутича прибув перший транш технічної допомоги: набір освітлення, що складається із трьох генераторів та ліхтаря мобільного, що буде використовуватися у міському господарстві. Це тільки початок  допомоги Славутичу. У планах наших Європейських партнерів очікується ще дві поставки необхідного для міста технічного обладнання. 

Від усієї громади Славутича дякуємо Німецькому товариству міжнародної співпраці (GIZ), U-LEAD з Європою за увагу, допомогу у такий скрутних для нашої країни час. Спільними справами, єдиним фронтом ми разом наближаємо нашу Перемогу.