Із засідання виконавчого комітету

  • 276

27 липня відбулося засідання виконавчого комітету. На початку міський голова Юрій Фомічев повідомив, що відбулося засідання Славутицької міської ради. Найцікавішим постало для містян питання щодо перейменування об’єктів топоніміки. З цього приводу була проведена чимала робота: надавались різні пропозиції, відбулися засідання робочих груп, опитування і голосування.  У кожного була можливість заявити свою позицію для прийняття рішення.

У Славутичі йде підготовка до опалювального сезону та нового навчального року. Проводяться активна робота щодо облаштування укриттів у закладах освіти.       

Начальник фінансового управління Галина Зайченко запропонувала внести зміни до бюджету Славутицької міської територіальної громади. Передбачено вирішення таких нагальних питань: виділити кошти  на поточний ремонт  захисних споруд в закладах освіти у сумі – 4669,0 тис. грн; фінансування та матеріально-технічне забезпечення добровольчих формувань територіальної оборони в межах Славутицької міської територіальної громади  у сумі –  2023,0 тис. грн; заробітну плату  у другому півріччі  працівників  міської лікарні, що надають медичні послуги понад пакет медичних гарантій (патолоанатомічне, стоматологічне відділення, ургентна хірургія, акушерство, невідкладна допомога), у сумі – 4691,6 тис. грн.

На жаль, обсяг освітньої субвенції, що була виділена для бюджету міста,  зменшена відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України, а кошти  передані до резервного фонду державного бюджету, тому на  забезпечення заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл виділяється сума у розмірі  4750,0 тис. грн. Крім того, виділяються кошти  на виплату стипендій 47 учням переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад у сумі – 79,6 тис. грн  та на преміювання  вчителів, що підготували переможців. Також  перерозподілені кошти у сумі 230,0 тис. грн з програми «Оздоровлення дітей» на програму «Турбота» для надання матеріальної допомоги  батькам на  придбання путівок «матері та дитини» (діти до 8 років) із сімей військовослужбовців.

На засіданні виконкому внесені зміни до програми забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства міста Славутич; програми «Поліцейський офіцер громади»; міської Програми «Турбота»; міської Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; затверджено перелік простих укриттів (підвальних приміщень) розташованих у закладах дошкільної освіти. Вісім рішень стосувалися  надання одноразової матеріальної допомоги громадянам та три рішення питань опіки та піклування.