ЮНІСЕФ допоможе створити укриття у садку «Калинка»

  • 564

Перша леді Олена Зеленська підписала меморандум про взаєморозуміння з Представництвом Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні, який передбачає ремонт і облаштування укриттів у школах і садочках. В укладеному меморандумі визначено основні сфери співпраці: поліпшення доступу та якості навчання у школах і дитсадках, впровадження Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створення безбар’єрного середовища для дітей і розбудова соціальної інклюзії. Починаючи з 2021 року Славутич одним з перших в країні розпочав реалізовувати програму  «Славутич – безбар’єрне місто».
В умовах широкомасштабного вторгнення рф на територію України, бомбардування житлових кварталів і цивільної інфраструктури, російські війська вдаються до ядерного тероризму спочатку на ЧАЕС, а зараз на ЗАЕС, тому  безпекова складова така важлива для кожного населеного пункту.
У Славутичі вже розпочата робота щодо облаштування укриттів для безпечного перебування дітей у закладах освіти. Ведуться роботи у садочку «Крунк», школах № 1, 2, 4.
Сьогодні у дитячому садочку «Калинка» відбулася робоча нарада керівництва міста з представниками  ЮНІСЕФ, помічником народної депутатки України Ольги Василевської-Смаглюк Максимом Петльованим. Визначилися з об’ємами виконання необхідних робіт та термінами.
Дякуючи допомозі  ЮНІСЕФ, ще один дитячий заклад стане відповідати безпековим вимогам.