Жінки-лідерки зібралися з благодійною метою

  • 642

Мотивувати інших неймовірними історіями про стійкість українських жінок-підприємиць та жінок-лідерок, не зважаючи на обставини! Ось основна мета зустрічей славутичанок, які збираються разом вже не вперше.

Проводить зустрічі Агентство регіонального розвитку м.Славутича, директорка якого Арина Старовойтова говорить: «Двері відкриті для всіх жінок, які хочуть долучитися до нас з благодійною та просвітницькою метою. Тут ми говоримо про актуальне, ми продовжуємо надихати одна одну ідеями та конкретними справами, які допомагають жити в умовах воєнного часу».

14 вересня жінки знову зустрілися з благодійною метою – зібрані та перераховані кошти на потреби ЗСУ, зокрема до Благодійного Фонду «ЧАЕС. Славутич. Розвиток». Голова правління фонду Крістіна Бельченко закликала усіх охочих у подальшому долучатися до збору коштів, а інформацію про діяльність та результати роботи Фонду ви зможете знайти на сайті https://helpslavutych.arr.in.ua/

Освітні послуги як бізнес-ідея? Ця тема для обговорення безумовно захопила жінок. Як працює приватна школа, з чого почати, коли з’явилась бізнес-ідея відкрити бізнес з надання освітніх послуг і чи актуальним та окупним буде такий проект у воєнний час. Про це говорили із співзасновницею «Дитячої технічної студії» Наталією Соломатіною та директоркою школи № 1 Наталією Бардаковою.

Учасниці зустрічі - активні жінки-лідерки, підприємниці та громадські активістки – також обговорили результати анкетування славутичан «Патріотичні бізнес-рішення». На жаль, у наслідок війни український бізнес та сфера послуг зазнає суттєвих проблем та втрат, якість існуючих у Славутичі послуг різко знизилась. Проте, як зазначають славутичани в опитуванні, патріотичні бізнес-рішення існують та бажають підприємцям міста успіхів та натхнення.

У жінок під час зустрічі з’явилося ще більше ідей для майбутніх загальноміських подій, проєктів та, можливо, нових бізнесів. Адже саме у кризові часи й з’являються можливості для перезапуску існуючого та започаткування нового бізнесу.

Наступного разу жінки-лідерки зустрінуться у жовтні. Приєднуйтеся до цього соціального проєкту! Вартість участі – благодійний внесок на користь ЗСУ.

Реєстрація за телефоном 050 900 94 74, контактна особа Арина Старовойтова.