УКРАЇНСЬКА ГРОМАДА В НІДЕРЛАНДАХ ПЕРЕДАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ КИЇВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРУ

  • 133

Українська громада в Нідерландах із перших днів повномасштабного вторгнення допомагає народу України. Організація збирає і передає гуманітарну допомогу жителям України, військовим та загонам територіальної оборони.

Сьогодні, 28 вересня, Українська громада в Нідерландах за сприяння Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук передала необхідне медичне обладнання для Київського обласного перинатального центру.

Під час передачі також були присутні заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк, голова об’єднання «Українська громада в Нідерландах» Ігор Кириченко, генеральний директор КНП Київської обласної ради «Київський обласний перинатальний центр» Олександр Качур.

Згодом від Української громади в Нідерландах для медичних закладів Київщини будуть передані крісла колісні та для діалізу, електричні та звичайні кушетки, медичні тумбочки.

Останнім часом Українська громада в Нідерландах уже передала Україні понад 400 тонн допомоги, зокрема продукти харчування, одяг і різноманітні медикаменти та медичне обладнання.