У Славутичі з робочою поїздкою заступник голови Київської ОДА Віталій Власюк

  • 262

2 жовтня у залі засідань виконавчого комітету відбулося перше засідання Молодіжної ради «Майбутнє Славутича» 20-го скликання, яка налічує 21 депутата.
На початку засідання новообраних депутатів молодіжної ради привітали міський голова Юрій Фомічев та заступник голови Київської ОДА Віталій Власюк. Пан Віталій зазначив, що зараз, для світової спільноти, молодь є одним із рупорів України у війні проти росії і за такою активною, креативною та сміливою молоддю - майбутнє нашої країни. 
Голова молодіжної ради «Майбутнє Славутича» попереднього скликання Катрина Буката підбила підсумки діяльності молодіжної ради у минулому році, а нова очільниця молодіжної ради Софія Шапар намітила робочі плани на майбутнє. Далі усіх кандидатів урочисто посвятили у депутати. 
Цікавився Віталій Власюк і молодіжною політикою у Славутичі. Він відвідав Молодіжний простір, який на сьогоднішній день став осередком волонтерської діяльності, центром психологічної допомоги та дозвілля. Побував на акції “Допомога ЗСУ”, яку організували активісти Молодіжної ради та Молодіжного простору. Потому заступник голови КОДА ознайомився зі станом спортивних споруд міста.