Добрі новини від славутицьких аграріїв

  • 614

До війни у Славутичі активно розвивалося підприємство з виготовлення техніки для аграріїв та виробництва картоплі. Славутичани пам’ятають смачну картоплю та гуманітарну допомогу, яку підприємці Любов Піскунова і Томас Карпентер, разом з фермерами Ірландії, безкоштовно надавали під час блокади міста.

Для нашої країни дуже важливо швидко розпочати процес відновлення економіки. Частина українського бізнесу вже змінила місця розташування та продовжує працювати. На звільнених територіях підприємці також відновлюють власне виробництво. Томас Карпентер вже працює над ідеєю створення нової 12-рядної картопляної саджалки до сезону 2023 року та має велике бажання повернути виробництво від ТОВ «ТЕХНОЛОДЖІ УКРАЇНА" до нашого міста.

Славутицьке підприємство з переробки картоплі «ГЛОРІ ВЕГ», яке очолює Любов Піскунова, продовжує постачання митої картоплі до супермаркетів «Novus» (Київ), в планах, з часом, її продаж у відомих славутичанам супермаркетах. Компанія має девіз: «Мистецтво зберігати смак!», i це дійсно так!