Постійна комісія з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформує

  • 117

 16 листопада 2022 року на позачерговому засіданні Славутицької міської постійної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Юрія Фомічева розглянута низка питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності населення в умовах ескалації терористичної діяльності окупаційних військ, що призвело до критичного стану системи енергозабезпечення України.

У зв’язку з чим звертаємося до суб’єктів підприємницької діяльності з проханням щодо максимального зменшення сумарної потужності електрообладнання, що використовується у виробництві. Просимо переглянути та, за можливості, змінити графіки роботи персоналу підприємств з метою перенесення процесу виробництва на період мінімального навантаження на енергосистему України – з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00 годин, або у нічний час.

Звертаємося також до керівників управляючих компаній з проханням тимчасово відключити від мережі зовнішні освітлювальні електроприлади та рекламні об’єкти. Виключенням може бути освітлення вхідних груп під’їздів житлових будинків та інших суб’єктів господарювання, а також аварійне освітлення таких будівель.

Також доводимо до відома жителів міста, що у період відсутності енергозабезпечення об’єктів, на яких розміщені електросирени, подача сигналів оповіщення населення про повітряну тривогу тимчасово буде забезпечена засобами сигнально-гучномовних пристроїв автомобілів патрульної поліції Вишгородського РУП ГУНП в Київській області.

          За необхідності, у разі відсутності можливості використання електронних засобів комунікацій, будуть друкуватися та розміщуватися на інформаційних стендах міста текстові повідомлення  про поточну обстановку в місті та всі її зміни.