Чернігівобленерго попереджає споживачів про відключення електроенергії

  • 150

ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО ГРАФІКА «ТРИ ЧЕРЕЗ ШІСТЬ»: РАШИСТСЬКІ ОБСТРІЛИ НЕ ПРОЙШЛИ БЕЗСЛІДНО

Шановні споживачі!

Вчорашні обстріли енергетичної інфраструктури не пройшли безслідно. Через пошкодження деяких електростанцій та частини електромереж в України знизилось виробництво електроенергії, тому для збереження балансу в енергосистемі в усіх регіонах країни було тимчасово застосовано додаткові відключення споживачів. В НЕК «Укренерго» повідомили, що на відновлення обсягів виробництва електроенергії до рівня, який був до ракетної атаки 5 грудня, потрібно ще принаймні декілька діб. На жаль, ліміти споживання електроенергії, доведені АТ «Чернігівобленерго», не дозволяють зараз дотриматися графіка відключень «чотири через чотири», тому із 17 години в дію знову буде введено графік «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують).

Якщо в подальшому з’явиться змога зменшити обсяг обмежень, «Чернігівобленерго» обов’язково це зробить, тому слідкуйте за новинами на наших інформаційних ресурсах – сайті https://chernihivoblenergo.com.ua та сторінці АТ «Чернігівобленерго» у фейсбуці.

Нагадуємо: перелік адрес, які входять до трьох груп відключень електроенергії, актуальних за умов застосування графіка «три через шість», знаходиться на нашому сайті за посиланням https://chernihivoblenergo.com.ua/.../Grafik_obmezhen.pdf

Більш детальну інформацію стосовно конкретної адреси ви можете, як завжди, дізнатися за допомогою наших ботів у Viber і Telegram:

Viber-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber

Telegram-бот – tg://resolve?domain=ChernigivOEbot

Повірте, такі часті зміни графіків відключення електроенергії – не примха конкретного підприємства, а вимушений крок, який застосовується виключно для збереження балансу в енергосистемі. Енергетики (і звісно ж, ЗСУ) роблять усе можливе, щоб ситуація покращилася, і всі ми нарешті могли безперешкодно використовувати необхідну кількість електроенергії. Сподіваємось, Перемога уже близько і тоді все у нас точно буде гаразд!