У Славутичі завершили облаштування укриття дитячого садочку «Калинка»

  • 151

Стреси, які переживають українці під час війни, особливо сильно впливають на дітей. Саме діти зараз потребують особливої турботи та уваги, а створення звичних умов життя вкрай важливо для них. Саме тому, з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, безпека навчальних закладів стала пріоритетом у діяльності міської влади.

Завдяки допомозі UNICEF Ukraine та підтримці народної депутатки України Ольги Василевської-Смаглюк у дитячому садочку «Калинка» облаштовано укриття. Максимально швидко та якісно роботи виконало славутицьке підприємство ТОВ ДІОРО.

В укритті встановлено систему рекуперації (примусову припливно-витяжну систему вентиляції з підігрівом повітря), керувати температурним режимом можна прямо з мобільного додатку, у приміщенні встановлені всі необхідні меблі, облаштовані душові кімнати, вбиральні. В укриття є декілька входів, один з яких знаходиться у приміщенні дитсадку, що дозволяє не виходити на вулицю.

Колектив садочку своїми силами створив яскраві декорації, щоб вихованці закладу могли почуватися комфортно, затишно та захищено.