В Україні стартує проєкт Департаменту поліції охорони «Варта вашої оселі»

  • 112

В Україні стартує проєкт Департаменту поліції охорони «Варта вашої оселі». Проєкт реалізовується за підтримки Національної поліції України. 
 
Його мета – інформування населення щодо ефективних засобів захисту від злочинних посягань, побудова безпекового середовища у громадах та профілактика майнових злочинів. Адже ключове завдання Національної поліції, і безпосередньо поліції охорони – безпека громадян. 
 
- Аби ваш дім став неприступною фортецею для посягань злодіїв, - каже начальник Управління технічної охорони ДПО Віталій Новіков, – обирайте послуги поліції охорони. А саме: комплекс засобів та заходів: сучасна охоронна сигналізація та робота професіоналів: якісне обслуговування, надійне спостереження та миттєве реагування. 
 
На сьогодні поліція охорони – найнадійніша охоронна структура України з 70-річним досвідом. Тільки за минулий рік завдяки встановленим охоронним послугам, поліція охорони попередила понад 11 тисяч квартирних крадіжок.  
 
Нам довіряють захист власного майна та особисту безпеку понад 400 тисяч фізичних і юридичних осіб й щороку їхня кількість постійно зростає. Адже – якість наданих послуг та довіра замовників поліції охорони – пріоритет! 
 
З питань замовлення охорони  або отримання консультацій телефонуйте з мобільного на номер 9899 або на сайті: www.securitypolice.com.ua, і ми подбаємо про вашу безпеку!