У Славутичі з 19 по 25 червня пройдуть ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ ДЛЯ СЛАВУТИЧАН. ДОЛАЄМО ЕНЕРГЕТИЧНУ БІДНІСТЬ РАЗОМ!»

  • 156

Славутич приєднується до Європейського тижня сталої енергії, який в 2023 році проходить під гаслом «Прискорення переходу на чисту енергію – до нижчих рахунків і підвищення кваліфікації», ключовими темами якого є подолання енергетичної бідності, енергоефективність, енергетичний перехід, чиста, доступна та зелена енергія.

Місто Славутич, долучившись до ініціативи Європейського Союзу «Угода мерів», яка є найбільшим у світі рухом за збереження клімату та енергії на місцевому рівні, проводить вже 7-ий щорічний захід «Дні сталої енергії» та 2-ий в умовах воєнного стану.

Цьогорічні заходи проводяться з метою привернення уваги громадськості до необхідності подолання енергетичної бідності та ефективного використання енергоресурсів, до можливостей застосування відновних джерел енергії та адаптаптування до змін клімату.

Славутичани зможуть прийняти участь в презентаційних та навчальних заходах щодо основ енергомоніторингу та шляхів подолання енергетичної бідності, дізнатися як чиста енергія слугує громаді та як сортувати відходи для збереження довкілля, долучитися до загальноміський екологічних акцій тощо ми впевнені, що разом зможемо подолати енергетичну бідність та виклики сьогодення.

 

Програма заходів Днів сталої енергії у м.Славутичі в рамках Європейського тижня сталої енергії

Гасло: «Чиста енергія для славутчан. Долаємо енергетичну бідність разом!»

 

19 червня

10:00 Відеозвернення міського голови. Онлайн-відкриття Днів сталої енергії у місті Славутич.

12:00 Дитяча точка «Спільно» від UNIСEF  (Центральний парк)

 Дитяче свято «Малюємо чисту енергію». Виставка дитячих малюнків.

15:00 Зала засідань Славутицької міської ради

 Семінар та презентація «Основні процеси енергоменеджменту - енергомоніторинг, аналіз, планування та контроль результатів енергоефективних заходів» та «Енергоефективність – як ії поміряти і визначити» за підтримки ПО «Українська некомерційна енергетична агенція».

16:00 Навчання для нових енергоменеджерів програмному інструменту енергетичного менеджменту та презентація «Енергетична бідність, шляхи ії подолання» за підтримки ПО «Українська некомерційна енергетична агенція».

 

19 – 25 червня

Демонстрація навчальних відео, презентацій, публікацій на тему «Чиста енергія слугує громаді» (LED-екран КЗ «ККК», соціальні мережі, дитячі заклади)

Акція: «Велосипедом на роботу!»

Акція «Працюємо без паперу!»

 

21 червня  Центральна площа міста

16:00 – 17:00 Виставка велосипедів мешканців міста.

 

23 червня

14:00 ДК Енергія «Молодіжний простір»

Он-лайн захід «Сортування відходів» від Молодіжного простору м. Славутич за підтримки Всеукраїнської організації «Lets do it Ukraine»        

15:00 Квіз від «Молодіжної ради»: «Сортуємо – зберігаємо довкілля!»