​​Жіночий клуб "Незламні" у Чернігові 

  • 59

Жінки Славутича знову зустрілися з благодійною метою в клубі "Незламні". 
 Вже не вперше за сприяння та організації КП "Агентство регіонального розвитку" м.Славутича славутичанки збираються разом, щоб спільно говорити про свої проблеми та особливості життя у воєнний час. Жінки об'єднані навколо однієї мети – бути активними та незламними, жити в гармонії з собою, незважаючи на виклики буремного часу.
Цього разу учасниці клубу відвідали місто Чернігів та бізнес-лекцію "Особистий бренд: час заявити про себе" від власниці СММ Агенції Наталії Мірошник.
Зустріч проходила в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області. Говорили про те, як грамотно розвивати особистий блог, щоб стати брендом та підвищити продажі. 

 Жінки також відвідали Туристично-інформаційний центр Чернігова та завітали на екскурсію центром міста разом з Катериною Литвин, яка є заступником начальника-начальник відділу туризму та промоції міста управління культури та туризму Чернігівської міської ради, кандидаткою історичних наук. 

 На завершення жінки завітали до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, де мали змогу ознайомитися з авторською виставкою письменника, журналіста з Бахмаччини Івана Просяника, зануритися у розмаїття графічних технік та стильових напрямів інших українських митців, дізнатися, як живе музей у період війни.

 Дякуємо усім жінкам, які провели свій час разом змістовно й з благодійною метою. Зібрані вчора кошти були передані до БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток", а також дітям Чернігова, які залишились без батьківського піклування. 
Клуб "Незламні" - це місце сили, розвитку і натхнення кожної жінки! Запрошуємо: наступного разу вже в липні відбудеться майстер-клас з виготовлення коктейлів в домашніх умовах у новому барі "Atelier Bar". 
Реєстрація за телефоном 050 900 94 74 (телеграм), контактна особа Арина Старовойтова. Інформацію про місце і дату наступної зустрічі повідомимо додатково для всіх зареєстрованих осіб.

КП "Агентство регіонального розвитку"