​​​​​​​Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій

  • 84

 

На початку липня група славутичан – освітяни, громадські активісти та представники молоді – відвідали в м.Львові навчальні тренінги проекту «Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій», що реалізується БО «Центр освітніх ініціатив» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Навчання проходило за темами "Освітні проєкти в громаді" та «Посилення самоврядності закладу освіти та стала співпраця між закладами загальної середньої освіти та органом місцевого самоврядування». Учасники тренінгів ознайомилися із важливими аспектами залучення усіх стейкхолдерів для реалізації стратегічного плану та плану повоєнного відновлення у громаді, а також оволоділи новими знаннями та практичними навичками із застосування проектного підходу задля відновлення та забезпечення безперервності освітнього процесу у Славутицькій громаді.  

Навчальний компонент проекту завершений, попереду найважливіше - реалізація командного проекту зі створення простору взаємодії у ЗЗСО № 2. Далі буде!

Довідково

Крім Славутицької громади, у проекті «Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій» беруть участь команди з деокупованої Тростянецької громади, а також з Марганецької, Мереф'янської та Широківської громад, що зазнали інфраструктурних руйнувань внаслідок безпосередньої близькості до лінії фронту.

Проект крім основних завдань, безумовно сприяє налагодженню локального партнерства між громадами, формуванню суспільно-активних особистостей та поширенню демократичних цінностей.

Дякуємо БО «Центр освітніх ініціатив» за можливість для м.Славутича бути учасниками цього важливого проекту.  

 

КП "Агентство регіонального розвитку"