Дайджест основних подій тижня

  • 132

З 7 по 11 серпня у Славутичі відбулася  Radiation Safety Study Lab.

 

Славутицька міська рада та НЕФКО підписали грантову угоду на відновлення об’єктів теплопостачання в Славутичі. Місто отримає грантове фінансування від Євросоюзу в розмірі приблизно 6,2 млн євро на модернізацію міської котельні.

 

Комунальні підприємства у сфері житлово-комунального господарства, управителі багатоквартирних будинків проводять роботи з підготовки господарського комплексу, житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення Славутича до роботи в осінньо-зимовий період.

КП «ЖКЦ» на загальноміських територіях доглядає за квітниками, обробляє кущі від шкідників, проводить обрізку дерев, ремонтує лавки відпочинку.

КП «ДЕУ» відновлює зливоприймачі, виконує підготовчі роботи по заявці Водоканалу. 

 

У Молодіжному просторі  відбулася перша настановчо-організаційна зустріч членів Координаційної ради з питань розвитку освіти і науки.

ЗДО№5 «Джерельце» став учасником Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» за концепцією «Спорт заради розвитку».

 

Офіс підтримки громадських ініціатив, Агентство регіонального розвитку запрошує приходити з 17:00 до 18:00 на «Активний четвер».

З 14 серпня до 21 вересня, щочетверга о 18:00 в Офісі підтримки громадських ініціатив – Фестиваль українського кіно (проспект Незалежності, 7, БК «Енергія»).

 

Дитяча точка  «Спільно», що у Центральному парку, запрошує дітей на свої програми.

Діти із родин ветеранів та бійців ЗСУ мали змогу  відвідати «Літню школу патріотизму та мужності», що відкрита при Соціально-психологічному центрі міста.

Центр запрошує долучитися до плетіння маскувальних сіток. 

 

15, 17  серпня з 19:00 до 21:00 на спортивному майданчику стадіону – спортивні ігри   (Програма Президента України «Активні парки»).

19 серпня о 12:00 – велопробіг.  Старт від школи №1.