До Дня пам’яті захисників України у Славутичі відкриють Алею Героїв 

  • 364

Україна сьогодні переживає найбільше випробування в новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Від 2014 року триває російсько-українська війна. 24 лютого 2022 року остаточно зірвало маску з путінського режиму та відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат України в боротьбі за її свободу та суверенітет. 
Війна приносить горе, забирає життя кращих… Наші воїни-Герої, захищаючи кожного з нас, свою рідну землю,  віддали найцінніше – своє життя. Наш обов’язок – завжди пам’ятати їх подвиг.
48 банерів з фото загиблих воїнів, чиє життя було пов’язане із Славутичем, будуть встановлені у центральній частині міста.      
Підготовча робота вимагала певного часу: збір та уточнення інформації, підбір фото, спілкування з родинами, замовлення макетів. Дякуючи колективам ВП «Атомремонтсервіс» та ТОВ «Буденергомонтаж» виготовлені та встановлені 12 металевих конструкцій. Військовослужбовці другого відділу Вишгородського РТЦ та СП теж не залишилися осторонь важливої справи.
Кожного дня на фейсбук сторінці та телеграм-каналі Славутицької міської ради о 9:00 оголошується Загальнонаціональна хвилина мовчання. На сайті Славутицької міської ради у розділі «Герої не вмирають» зібрана інформація про наших захисників. З 1 вересня у краєзнавчому музеї можна буде переглянути «Книгу пам’яті». 
Подвиг, сміливість та самовідданість Героїв  заслуговують на те, щоб їх обличчя й імена знав кожен – і жителі Славутича і гості міста. 
Пам’ятаємо… Герої не вмирають.