Виплати ВПО тепер призначатимуться на сімʼю

  • 114

З 1 листопада поточного року змінено правила оформлення виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Це стосується внутрішніх переселенців, які вперше звертаються за призначенням такої допомоги від держави.

Зокрема, для оформлення виплат ВПО від сьогодні має звертатись одна особа від всієї сімʼї, а не кожен член родини окремо.

Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання у розмірі 3 тисяч гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисяч гривень для всіх інших внутрішніх переселенців.

Відповідна допомога призначається на кожного члена сім’ї, відомості про якого включено до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО.

Ці нововведення передбачені Постановою КМУ від 31 липня 2023 року № 789.

При переміщенні до міста Славутич для подачі документів необхідно звертатися до ЦНАП виконавчого комітету Славутицької міської ради за адресою: вул. Героїв Дніпра, 2 (за умови попереднього запису на прийом за телефоном (04579)2-96-94, (095) 606-15-70 або реєстрації в електронній черзі на веб-сайті ЦНАП.

Якщо маєте питання щодо таких виплат, звертайтеся до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію за коротким номером: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.

Джерело Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Україниhttp://surl.li/mtlbi