Новини спорту

  • 116

Дзюдо
Цими вихідними у місті Васильків проходив чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. Результати виступу:  

  • І місце – Роман Повар та Еліна Степанова
  • ІІ місце – Ростислав Лобода та Поліна Драчевська

Відбувся також Всеукраїнський турнір з дзюдо у Києві, на якому Станіслав Тукмачов виборов ІІІ місце.

Тренер: Олег Копилов, відділення дзюдо КДЮСШ.

Футзал
11 листопада в місті Славутич відбувся відкритий чемпіонат міста з футзалу серед наймолодших команд дівчат «Кубок Перемоги». У змаганнях взяли участь 8 команд з трьох областей України. Ігри проходили в двох групах по 4 команди. В цей день було багато повітряних тривог і шансів закінчити змагання було мало, але наших спортсменів не зламати та не зупинити, тому організаторами змагань було прийнято рішення розіграти комплекти медалей в кожній групі окремо і назвати їх «Золота ліга» та «Срібна ліга». 

В підсумку в «Срібній Лізі», де майже всі учасники вперше в своєму житті брали участь у змаганнях, переможцями стали дівчата з команди «ДЮСШ-2» м. Конотоп, друге місце посіла команда юнаків 2016 р.н. ФК «Енергетик», третє місце за командою ФК «Олімп» і замкнули турнірну таблицю дівчата з команди «КДЮСШ» м. Славутич 2015 р.н.

Кращими гравцями стали: Волошко Кирило, Жерносек Еля, П’явка Анастасія.

В «Золотій Лізі» перемогу здобула команда «КДЮСШ-ОЛІМП» місто Славутич, друге місце – «ДЮСШ» місто Конотоп, третє місце «СДЮШОР з футболу» місто Чернігів і замкнули турнірну таблицю команда «Кристал» Линовицької ОТГ.

Кращими гравцями стали: Ісаченко Антоніна, Барбаш Єлизавета, Волкова Катерина, Кваско Вікторія. Відзначені у змаганнях нагородами: «Кращий воротар»  – Ланько Марія (Славутич), «Кращий захисник» –   Гринько Настя (Линовицька ОТГ), «Кращий бомбардир» – Каранда Софія (Славутич), «Кращий нападник» – Кваско Вікторія (Конотоп).

Тренери: Володимир Панченко та Вікторія Мекшун, відділення футзалу КДЮСШ.

Джерело: Відділ молоді та спорту