РОЗПОЧАЛОСЯ ОНОВЛЕННЯ Й АКТУАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2021-2027 РОКИ

  • 30

У Київській області розпочалася робота з оновлення Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради у 2019 році. Проте через російську збройну агресію, яка зумовила необхідність відновлення пошкодженої інфраструктури, створення безпекових умов життєдіяльності та стимулювання економічної активності з урахуванням викликів сьогодення і можливостей отримання міжнародної підтримки, виникла потреба актуалізації чинної Стратегії. Про це повідомили в Департаменті КОВА.

Проєкт оновленої Стратегії буде розроблятися з урахуванням основних положень нової редакції Державної стратегії регіонального розвитку на 2021-2027 роки, зокрема її стратегічних та оперативних цілей, та Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу реалізації зазначених стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України у серпні 2023 року.

Департамент економіки КОВА запрошує всіх зацікавлених долучитися до роботи над оновленням Стратегії з метою врахування інтересів суб’єктів державної регіональної політики під час актуалізації та приведення у відповідність Стратегії до умов воєнного стану та повоєнного відновлення. Пропозиції слід надати до Департаменту до 7 грудня 2023 року.

Попередньо сформований орієнтовний перелік оновлених стратегічних, оперативних цілей до 2027 року та завдань до них, а також форма подання пропозицій розміщені за посиланням. Тут можна ознайомитися з Орієнтовним планом роботи з актуалізації Стратегії та підготовки проєкту Плану заходів з її реалізації у 2024-2027 роках.

При підготовці вказаних пропозицій необхідно врахувати, що головною умовою включення проєктів до Плану заходів з реалізації у 2024-2027 роках Стратегії є відповідність до конкретного завдання Стратегії. Тому при формулюванні завдання необхідно враховувати галузеві пріоритети, для реалізації яких вже розроблені або перебувають на стадії розроблення конкретні проєкти, впровадження яких має реальні джерела фінансування.  

Інформацію просимо надсилати на електронну адресу Департаменту економіки Київської обласної військової адміністрації: dert@econkoda.gov.ua, контактний телефон: +38 (096) 871 26 27.

Джерело: https://koda.gov.ua/