Триває співпраця двох громад – Славутича та Пейнсвіка

  • 95

Триває співпраця двох громад – Славутича та Пейнсвіка, що розпочалась два роки тому.

Мер міста Славутич Юрій Фомічев подякував народу Великої Британії в особі мешканців Пейнсвіку за підтримку – за короткий період дружби між нашими громадами українському Славутичу було важливо відчути величезну фінансову, культурно-освітню та емоційну підтримку.

Директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова подякувала мешканцям Пейнсвік за співпрацю у туристичній та освітній сфері, між учнями шкіл та людьми золотого віку, а також за встановлення дорожнього знаку «Друзі Славутича» на в’їзді до Пейнсвіка.

Філіпп Тейлор, активіст з Пейнсвіка, на початку зустрічі приємно здивував учасників зум-зустрічі, підготувавши плакат «Привіт, друзі», написаний українською мовою. Це дуже вразило славутичан! Піппа Дікінсон, активістка громади Пейнсвіка, зазначила, що неймовірно приємно було дізнатися більше про Славутич під час відкритих лекцій-зустрічей від славутичан, які наразі перебувають у Пейнсвіку.

Було вирішено надіслати кожній із сторін контакти членів робочої групи та плани роботи на наступний 2024 рік і зібратися у січні 2024 у зум для обговорення деталей.

Джерело: Агентство регіонального розвитку м.Славутич