Вічна пам'ять і слава українському воїну!

  • 192

16 грудня у Кіноконцертному комплексі славутичани  попрощалися з героєм Дмитром Вяльком.

Мужній воїн віддав найцінніше – своє життя, захищаючи країну, кожного з нас від російської навали. Дмитру назавжди залишиться 37 років.

Дмитро був  яскравим прикладом воїна-захисника, відданого військовій присязі. Міцний тілом, міцний духом. Серйозний зовні й з такою глибокою, доброю душею, яка не має меж. Усе своє життя він відрізнявся стійкістю свого характеру  і водночас такою неймовірною ніжністю до своєї сім’ї.  Був людиною з неймовірним почуттям відповідальності, людиною  яка завжди прийде не допомогу. Він міг постояти за себе і за друзів. Був безкорисний, рішучий і мав велику волю. Він завжди доводив справу до кінця.

Міський голова Юрій Фомічев від усієї громади виразив глибоке співчуття та шану героїчному воїну, який віддав життя за країну: «Низький уклін нашим героям, що жертвують своїм життям за нашу країну. Ми хочемо жити у вільній, сильній країні, щоб бути гідними тих, хто поклав своє життя за Україну. Дмитро завжди залишиться взірцем хоробрості та справедливості. Нехай пам'ять про нього проникає в кожен куточок наших сердець. Низький уклін батькам за виховання дітей. Щире співчуття всім рідним.  Вічна пам'ять і вічна слава Герою". 

Героя, який віддав своє життя за Україну, живим коридором пошани вздовж Алеї Героїв в центрі міста провели рідні, близькі, друзі, побратими та жителі Славутича.

Смерть відважного захисника є непоправною втратою для рідних, близьких, усієї нашої громади.

Висловлюємо співчуття родині загиблого Героя. Вічна пам'ять і слава українському воїну!

Герої не вмирають, а навічно залишаються в наших серцях.