Магія музики: Академічний симфонічний оркестр "Філармонія" у Славутичі

  • 118

Фото без опису4 лютого в Кіноконцертному комплексі відбувся неперевершений концерт під назвою "Йоганн Штраус та інші", представлений Академічним симфонічним оркестром "Філармонія" Чернігівського обласного філармонійного центру. Глядачі були зачаровані майстерністю виконавців та обраною концертною програмою. 

«Весняні голоси», «Бал-маскарад», «Персидський марш» та інші твори Йоганна Штрауса наповнили зал атмосферою елегантності та витонченості. Художній керівник та головний диригент оркестру,
заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач, вдало об'єднав таланти музикантів, створивши неповторний музичний витвір.

Під завісу концерту оркестр на біс виконав три неперевершені музичні твори, один з яких – «Реквієм». Виконання композиції вразило до сліз, проникло в глибини почуттів, зачарувало слухачів, зробивши цей концерт незабутнім.

Усі присутні залишилися під враженням від виняткової виконавської майстерності оркестру та його харизматичного диригента. Їх враження були настільки сильні, що вони аплодували, стоячи, висловлюючи вдячність за неймовірний концертний виступ.