Із засідання Славутицької міської ради. Частина 1 

  • 97

Фото без опису12 лютого міський голова Юрій Фомічев провів засідання 25 чергової сесії Славутицької міської ради, порядок денний якої складався з 35 питань. Депутати міської ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Одноголосно було прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» (посмертно) Передерію Богдану, Весельському Валерію, Рожку Сергію, Ярошу Олександру, Костальському Денису. 

У ході роботи депутати  затвердили  Програму забезпечення діяльності ради на 2024 рік та порядок використання коштів, передбачених на фінансування цієї програми; підтримали пропозицію про участь міста в експериментальному проєкті з запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості; внесли зміни до регламенту Виконавчого комітету та  регламенту  Славутицької міської ради; розглянули низку земельних питань; достроково припинили повноваження депутата Славутицької міської ради  В’ячеслава Почепа.

У зв’язку зі збільшенням витрат на харчування та соціальний захист дітей, начальник  управління  освіти Ніна Єроміна запропонувала  збільшити видатки Програми розвитку системи освіти Славутицької міської територіальної громади на 2022-2026 роки. 

Після обговорення, питання про повернення у комунальну власність захисних споруд (протирадіаційні укриття, що розташовані у підвальних приміщеннях житлових будинків), не набрало необхідну кількість голосів.    

А от рішення про надання згоди на прийняття у комунальну власність Славутицької міської територіальної громади критого басейну «Дельфін» (Київський квартал) на цей раз депутати підтримали.    

Решта питань 25 чергової сесії Славутицької міської ради буде розглянуто найближчими днями.