Конкурс дитячого малюнка з охорони праці – 2024

  • 148

Фото без описуСтартував XIII Всеукраїнський конкурс малюнку «Охорона праці очима дітей – 2024», присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

Конкурс організований ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України. Це важливий соціальний проєкт, спрямований на профілактику виробничого травматизму через залучення до творчості дітей та їх батьків, формування високої культури безпеки праці у суспільстві.

  • Учасники конкурсу: учні, вихованці закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти віком від 6 до 18 років.
  • Тематика малюнків: безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи у галузях і сферах діяльності. 
  • Вимоги до малюнка: на конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо.
  • Розмір роботи: формат А-3.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему створення безпечних і здорових умов праці в усіх галузях економіки.

Детальна інформація про проведення конкурсу на сайтах ФПУ та редакції журналу «Охорона праці» та в Управлінні економіки та соціального розвитку міста за адресою: м. Славутич, Центральна площа, 7, кабінет 418; телефон: +380 4579 3 00 11*191

Бажаємо успіхів і перемог учасникам конкурсу!
 

Управління економіки та соціального розвитку міста