Пам'яті Вадима Дими...

  • 84

Фото без описуСумна звістка прилетіла до нашого міста. «На щиті» додому повертається славутичанин, солдат Збройних сил України Дима Вадим. Герою назавжди залишиться 27 років…

Народився Вадим 22 січня 1997 року у Славутичі. По закінченню школи №1 продовжив навчання у Чернігівському професійному будівельному ліцеї. Працював у славутицьких будівельних компаніях. Вадиму завжди подобалося будувати, створювати нове, яке буде приносити користь та задоволення від якісно зробленої роботи.

Урівноважений, спокійний, відповідальний, надійний товариш завжди приходив на допомогу друзям та близьким.

24 лютого 2022 року клята війна зруйнувала мирне життя українців. Тисячі захисників та захисниць стали до лав Збройних сил України. З вересня 2023 року Вадим Дима, як справжній патріот своєї України, боронив нашу землю на східному напрямку. Стрілець, помічник гранатометника, наш Захисник, під час виконання бойового завдання, загинув 1 квітня 2024 року у Покровському районі Донецької області.

Важко знайти та підібрати слова, щоб передати горе втрати єдиного сина – єдиного світла, яке світить найяскравіше і найтепліше для матері Тетяни Іванівні. Низький їй уклін та співчуття від усієї громади Славутича.

Співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам Героя.

Про дату та місце прощання з Вадимом Димою повідомимо додатково.

Інші новини міста

Всі новини міста