Пам’яті Павла Кравченка

  • 39

До Славутицької громади надійшла сумна звістка. 
У бою з ворогом загинув славутичанин, солдат Збройних сил України Павло Кравченко.   
Народився Павло 7 лютого 1994 року у місті Славутич. Навчався у школі №3. Здобув робочу спеціальність у Чернігівському вищому професійному училищі №15. Працював слюсарем Центральної котельні КП «УЖКГ», потім у супермаркетах  АТБ та Фора. Захоплювався рибалкою, любив збирати гриби у лісі. Урівноважений, спокійний, добрий хлопець завжди  міг підтримати близьких у складну хвилину, прийти на допомогу.    
Доброволець Добровольчого формування територіальної громади Славутича з березня 2023 року мобілізований до лав Збройних сил України. Пройшов військовий  вишкіл у навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. Воював на  Оріхівському напрямку Запорізької області. 20 квітня 2024 року, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, під час виконання бойового завдання, загинув біля населеного пункту Роботино Запорізької області.  
Висловлюємо щирі співчуття брату Олександру, тітці Катерині Григорівні, яка виховала Павла, близьким, друзям, колегам, побратимам. 
Нехай світла пам’ять про Захисника буде сильнішою за смерть і назавжди залишиться у пам’яті  всіх, хто знав його, любив і шанував.

27 квітня о 12:00 у  храмі в честь ікони Божої Матері «Неустанна Поміч» відбудеться прощання з Павлом Кравченком. Звертаємося до славутичан долучитися до прощальної церемонії  з Героєм. 
27 квітня  у Славутичі оголошується Днем жалоби.

Інші новини міста

Всі новини міста