Старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»

  • 44

 

Фото без описуЗ нагоди Дня охорони праці, 28 квітня 2024 року, ми раді оголосити надзвичайний конкурс, який об'єднує творчість, інновації та пристрасть до створення безпечного робочого середовища.

Державна служба України з питань праці, спільно з організаціями роботодавців та профспілок, запрошує вас стати частиною цього важливого руху. Чи ви є майстром слова, художником, фотографом, чи маєте інші таланти - ваші ідеї про безпеку праці заслуговують на увагу!

Що вас чекає?

  • Відзнака інноваційних ідей та рішень для безпеки на робочому місці.
  • Підтримка кращих фахівців в галузі охорони праці.
  • Ваш шанс презентувати ефективні програми психосоціальної підтримки.
  • Унікальна можливість виразити ваше бачення через творчість і надихнути інших!

Участь онлайн: Відчуйте свободу творчості та беріть участь з будь-якої точки світу.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше про умови участі та реєстрацію - інформація з'явиться дуже скоро!

Не втрачайте шанс стати частиною змін та внести свій внесок у безпечніше та здоровіше майбутнє робочих місць. Приєднуйтесь до нас - зробимо це разом!

 


 

Фото без описуРаді оголосити старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»

Безпека на роботі перетворюється з сухого набору правил у живе мистецтво, що охороняє наш добробут. Ми переконані, що образотворче мистецтво може висловити та переосмислити значення безпеки на роботі на свій лад!

Шукаємо малюнки, постери, фотографії, колажі, графічні зображення, які відображають безпеку на роботі - все, що відтворює ідею безпеки праці в оригінальній формі.

Вік не має значення! Важливий лише ваш креативний підхід та нестандартне бачення.

Візьміть участь у конкурсі та покажіть, як ви бачите безпеку на роботі через призму мистецтва!

Найкращі роботи, що припадуть до душі більшості глядачів, отримають визнання та будуть представлені на наших та партнерських сторінках.

Нехай ваша творчість стане захистом!

 


 

 

Фото без описуУвага, шановні фахівці-практики з охорони праці!

Держпраці спільно з Цифровим видавництвом Експертус розпочали спільний проєкт «Рейтинг спеціалістів з охорони праці»!

Якщо ви той, хто знає, як на практиці створювати безпечні та здорові умови праці, цей конкурс для вас! Покажіть усім свою професійну майстерність та експертність!

Ми шукаємо фахівців, які вміють не лише дотримуватися норм та стандартів безпеки, але й розуміють, як створити культуру безпеки на робочому місці та запровадити інноваційні підходи до її забезпечення.

Переможці отримають заохочення та визнання у нашій професійній спільноті, а їх роботодавці будуть відзначені Держпраці. Доведіть усім, що саме ви - найкращі у своїй справі!

 


 

 

 

Фото без описуМи раді оголосити конкурс для роботодавців на тему "Ефективні програми психосоціальної підтримки на роботі та їх реалізація"!

Запрошуємо долучитися до цього конкурсу всіх, хто знає, як досягти успіху через продуктивність та віддачу працівників! 

Якщо ви вже успішно реалізуєте програми психосоціальної підтримки або лише починаєте цей шлях, ми запрошуємо вас поділитися своїм досвідом та досягненнями.

Ваші історії можуть стати важливим джерелом натхнення для інших роботодавців, які тільки починають думати про забезпечення психосоціальної підтримки свого колективу.

Переможці отримають заслужене визнання від громадськості, а також можливість отримати відзнаку Держпраці.

Покажіть всім, що ваша компанія - це місце, де дбають про співробітників та працюють над їх добробутом, що сприяє підвищенню продуктивності!

 


 

Фото без описуОголошуємо конкурс для компаній на тему "Інновації та цифрові рішення для безпеки на роботі"!

Запрошуємо прогресивних роботодавців, які крокують у ногу з часом та впроваджують передові цифрові рішення для забезпечення безпеки на роботі!

Приєднуйтесь, якщо ви вже маєте успішний досвід у цифровій сфері безпеки або тільки починаєте свій шлях до цього!

Поділіться вашими враженнями та досягненнями в цій сфері. Ваша історія може стати джерелом натхнення для інших роботодавців, які тільки розглядають можливості цифровізації процесів із забезпечення безпеки на роботі.

Найкращі отримають визнання та можливість отримати відзнаку від Держпраці.

Покажіть всім, що ваша компанія - це місце, де важливі цінності – безпека, здоров’я та інновації!