Пам’яті Олександра Рибакова

  • 79

Фото без описуСумна звістка прийшла у нашу громаду. «На щиті» додому повертається славутичанин Олександр Рибаков.

Народився Олександр 6 вересня 1998 року в Славутичі. Після закінчення школи №3 навчався у Чернігівському вищому професійному училищі №15. Працював у підрядних будівельних  компаніях, які виконували роботи на промисловому майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС». 
Захоплювався паркуром. Його любили діти, яких він залюбки гойдав на гойдалці. Добрий та щирий, у будь-яку хвилину він міг прийти на допомогу, тим, хто її потребував. 
Широкомасштабна війна зруйнувала мирне життя Олександра, як і мільйонів українців. З вересня 2023 року,  як справжній патріот України, стає  на захист Батьківщини. Навчався військової справи у Великобританії. Воював на східному напрямку.

Захищаючи державний суверенітет та територіальну  цілісність України, самовіддано виконуючи військовий  обов’язок  солдат Збройних сил України Олександр Рибаков загинув 11 травня 2024 року у населеному пункті Велика  Новосілка Донецької області. 

Важко словами передати біль втрати. Без батька залишилася тримісячна  донька. Батьки втратили сина. Висловлюємо співчуття  рідним, близьким, друзям  Олександра Рибакова. Низький уклін матері Героя Олені Михайлівні та батьку Василю Олександровичу. 
Світла, вічна пам'ять Герою.

Про час і місце поховання Олександра Рибакова буде повідомлено додатково.