Шість напрямків безбар’єрності, яких потребує Славутич: визначаємо пріоритети разом

  • 81

Фото без описуШановні жителі Славутицької громади!

У понеділок, 27 травня 2024 року, запрошуємо на подію, присвячену темі безбар`єрності «Шість напрямків безбар’єрності, яких потребує Славутич: визначаємо пріоритети разом».

Славутич є пілотним містом в Україні з реалізації ініціативи «Без бар’єрів». Юрій Фомічев, міський голова, голова міської Ради безбар’єрності, та Тетяна Мельник, радник міського голови з питань безбар`єрності, подискутують з учасниками про напрямки безбар`єрності, про виклики на шляху до створення безбар`єрного простору, про плани на майбутнє та обговорять пріоритетні кроки у розбудові доступного міста для усіх мешканців та гостей Славутича.

Щоб відвідати подію, будь ласка, зареєструйтеся: https://forms.gle/qXWXEtPGFfqUDkR98

Підтвердження участі, час, місце та деталі заходу надішлемо на вказані електронні адреси або контактні телефони.

Прохання долучитися до заповнення короткої анкети за посиланням https://forms.gle/NrkXkrZnD3rTcmpQ8

Ця подія відбувається у межах виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, розробленої в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання указу Президента України.

Захід буде проведено з використанням підходу та принципів діалогу та нейтральної фасилітаційної підтримки. Йдеться про спеціально підготовлений груповий процес, що передбачає налагодження спілкування між учасниками, які навіть за різних поглядів спроможні досягати порозуміння заради важливих рішень про спільні дії, завдяки рівній можливості висловлювати власні думки й по-справжньому чути одне одного.

Переглянути безкоштовно курс «Безбар’єрна грамотність» можна за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy

Контактна інформація: електронна адреса taniamelnykslav@gmail.com або за телефоном +380661407178