Новини спорту

  • 73

Фото без описуВідділ молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради інформує:

З 14 по 17 травня у м. Одеса відбулися відкриті Всеукраїнські змагання та Кубок України зі стрибків на батуті.

Биков Макар здобув перемоги в індивідуальних та синхронних стрибках.

Вітаємо спортсмена, їх батьків та тренерів відділення стрибків на батуті КДЮСШ – Володимира Савельєва, Жанну Ломову та Євгена Дьоку. Бажаємо наступних звершень та перемог!

18 травня у м. Васильків відбувся чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н., в якому взяли участь вихованці відділення дзюдо КДЮСШ.

За результатами виступів спортсменів:

І місце – Павло Олесеюк, Злата Маховик;

ІІ місце – Артем Каранда;

ІІІ місце – Ростислав Лобода, Олександра Шубіна, Микита Позняк, Ольга Байова.

Вітаємо спортсменів, їх батьків та тренера відділення дзюдо КДЮСШ Олега Копилова. Бажаємо наступних звершень та перемог!

Також 18 травня у с. Тарасівка відбувся ХІІ тур чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2023/2024 (2 коло). За результатами зустрічей збірна команда «КДЮСШ» м. Славутич 2011-2012 р.н. уступила команді суперників ДЮФШ «ЮКСА» (с. Тарасівка) з рахунком 2:3, але команда «КДЮСШ» 2013-2014 р.н. виграла у команди суперників ДЮФШ «ЮКСА» (с. Тарасівка) з рахунком 8:2.

До завершення ігор другого кола залишається по дві зустрічі у кожної команди славутицьких футболістів. Бажаємо їм тільки перемог!

19 травня у м. Бровари команда дівчат 2012-2013 р.н. «КДЮСШ-Олімп» стала чемпіоном Київської області з футзалу сезону 2023-2024 року.

Вітаємо спортсменок, їх батьків та тренера відділення футзалу КДЮСШ Володимира Панченка. Бажаємо наступних звершень та перемог!

Детальніше за посиланням