Новий Славутицький бізнес ділиться досвідом

  • 84

Фото без описуПротягом квітня-травня 2024 року в Славутичі було проведено серію навчальних бізнес-тренінгів, участь в яких взяло понад 60 славутичан.

Тренером була Марія Бубнова, керівниця релокованого підприємства «Нова кухня» з Маріуполя.

«Мотивує - наша віра в Перемогу! Чому Славутич і чому ми релокувались саме до Славутича? Я вірю в Славутич і в його бізнесовий потенціал, бачу тут активних жителів та підприємців, які вболівають за свою громаду», - ділиться думками Марія.

Під час навчальних заходів учасники мали змогу дізнатися не тільки про шлях релокованого бізнесу - від започаткування у мирний час до майже повної втрати бізнесу під час військових дій у Маріуполі, а й отримати практичні бізнес-навички, дієві поради щодо відкриття власного бізнесу, навчитися новим можливостям для розвитку бізнесу щодо пошуку партнерів, просування продукції, залучення додаткової фінансової грантової підтримки, ефективного управління бізнесом тощо.

Тренінги проведені за підтримки благодійного фонду «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в рамках грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич» в межах Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання», що впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН).

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Джерело: БФ ЧАЕС. Славутич. Розвиток