Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії Грузар

  • 28

Фото без описуКоманда Української компанії Грузар у березні 2024 року започаткувала соціальний проект, спрямований на допомогу ветеранам війни та вимушеним переселенцям.

Підприємство пропонує безкоштовний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку.

Представники компанії зв'яжуться із заявниками й запропонують послуги, які вони можуть надати. Вся програма є абсолютно безкоштовною для зазначеної категорії громадян.

Для подачі заявки необхідно уважно заповнити онлайн-анкету за посиланням: https://forms.gle/4zfC7GhXD9Jokzh78.

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, можна звернутися за номером підтримки: +38 (097) 919-14-26 з 10:00 до 18:00.

Контакти:

Руденко Михайло – організатор соціальної ініціативи та представник компанії Грузар, телефон: +38 (097) 919-14-26, електронна пошта mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua.

Про організацію:

Компанія Грузар працює в Україні з 2012 року. Активно допомагає з 2022 року людям, які постраждали від російського вторгнення в Україну.

Наразі, працюють два соціальних проекта для громадян України:

Програма «Безкоштовних перевезень» для постраждалих від війни. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka.

Програма Scholarship для українських студентів. Ознайомитися детальніше можна за посиланням: https://gruzar.com.ua/grant.